wtorek, 31 maja 2011

StosikDawno nie było u mnie stosików. Jakoś opanowałam zakupowe szaleństwo książkowe, choć i tak kolejnych pozycji przybywa... Oto zatem stosik książek, których chyba wam jeszcze nie pokazywałam:)


10 komentarzy:

 1. Trzy spośród tych książek sama sobie ostatnio sprawiłam - "Małą Ikar", "Córkę nastawiacza kości" i "W średnim wieku". (Czy to aby nie zakupy z taniej książki na Grodzkiej w Krakowie?). Za żadną jednak jeszcze nie zdążyłam się zabrać, więc jeśli mnie uprzedzisz, z przyjemnością poznam Twoje zdanie - żeby się zmobilizować do sięgnięcia po nie, albo żeby jednak bez żalu dać im poczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sapkowski i "Pisarz, który nienawidził kobiet" to zakupy empikowe, cała reszta z allegro:)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Małą Ikar" ma ,chociaż jeszcze nie czytałam.
  Reszty nie znam :)

  Ale stosik imponujący :)

  OdpowiedzUsuń
 4. '' Mała Ikar'' oraz ''Przypomnij sobie''- z serii ''Z miotłą'' pamiętam do dziś. Duże, pozytywne wrażenia. Uwielbiam całą serię, za nietuzinkowość. Ale najlepsze są te książki właśnie z pierszych lat 2005, 2006, 2007, 2008- świetne ukazywały się w tej serii.
  Stosik ciekawy:)''Córkę nastawiacza kości'' też czytałam- dobra. Do mnie też dwa stosiki dotarły z merlina. Nie wiem czemu,ale mam takie wrażenie, że ukazuje się mase fajnych lektur przed wakacjami..

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyżbyś odwiedziła ostatnio dedalusa? Sporo z Twojego stosu ostatni tam widziałam:).

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. intryguje mnie 'Pisarz, który nienawidzi kobiet', widziałam kiedyś w pociągu kobietę z tą książką, ale ponieważ spała, nie mogłam jej zapytać o wrażenia...

  OdpowiedzUsuń
 8. Aaaaa Sapkowski! *_*

  Reszty nie kojarzę, ale życzę miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bluedress - jeszcze nie wiem ile to warte, kupiłam skuszona okładkowym opisem. Zobaczymy:)

  OdpowiedzUsuń